Od 20 sierpnia ruszają zapisy na zajęcia w Wolskim Centrum Kultury. Nasza bogata oferta, to aż 70 rodzajów aktywności dla dzieci, dorosłych i rodzin. Wśród nich znajdują się te najbardziej popularne, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem, ale mamy też szereg nowości. Balet, śpiew, nauka gry na instrumentach, taniec nowoczesny, malarstwo, zajęcia teatralne, a może coś zupełnie innego?

U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zapisów. Nasi instruktorzy, to ludzie z pasją i doświadczeniem, a prowadzone przez nich zajęcia pozwalają rozwijać talenty i dają wiele satysfakcji Uczestnikom.

Jeśli nie wiecie, na które z zajęć się zdecydować, zapraszamy na Dzień Otwarty w niedzielę 8.09 w godz. 14:00-18:00 na Działdowską 6, oraz Obozową 85, podczas którego postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w wyborze.

Zapraszamy!

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Grupa wiekowa
Dorośli
Seniorzy
Dzieci
Młodzież
Kategoria
Dla najmłodszych
Film
Inne
Muzyka
Sztuki wizualne
Taniec
Teatr
Warsztaty
Miejsce
Otwarta Pracownia Plastyczna
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
Otwarta Kolonia
Dzień tygodnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
OK
Archiwum

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >