Rodzinna Młynarska

  • Adres: Młynarska 35a (w bloku mieszkalnym, wejście z bramy naprzeciwko biblioteki)
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00 oraz w weekendy zgodnie z harmonogramem wydarzeń.
  • Kontakt do gospodarzy:
    Ewa Żak – e-mail: e.zak@wck-wola.pl tel. 22 631 30 51

Specjalizujemy się w: rodzina, małe dzieci, rodzice z dziećmi, zabawa, rozwój

Przestrzeń idealna pod: warsztaty i spotkania dla rodziców lub rodziców z dziećmi, dla opiekunów z dziećmi, dla mam oraz spotkania sąsiedzkie.

Rodzinna Młynarska jest miejscem stworzonym i otwartym dla rodzin. Zapraszamy szczególnie opiekunów z dziećmi w wieku 0-3 lata. Chcemy zarówno odpowiadać na potrzeby, jak i kształtować pewne postawy, np. rodzicielstwo oparte na empatii, szacunku, bliskości, uwrażliwianie dzieci na estetykę, budowanie więzi rodzic-dziecko bez ekranów i nadmiaru bodźców itp.

Tworzymy przestrzeń, w której zarówno rodzice, jak i dzieci będą czuły się swobodnie i komfortowo. Rodzinna Młynarska jest miejscem, które zapewnia dzieciom i rodzicom aktywne, rozwijające formy spędzania czasu wolnego. Jest otwarta na inicjatywy rodziców i mieszkańców, udostępnia przestrzeń do spotkań lokalnych i sąsiedzkich .

Przestrzeń składa się z:

  • duża sala- 70 m2 powierzchni, wydarzenie maksymalnie na 60 osób
  • mała salka – 11 m2 powierzchni, wydarzenia maksymalnie na 8 osób
  • przestrzeń kawiarniana – 10 m2 powierzchni

Sprzęty/zasoby miejsca: krzesła, stoły, rzutnik, laptop, nagłośnienie, pianino, przewijak, aneks kuchenny, toalety, zabawki, maty piankowe.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content