Klubokawiarnia Sąsiedzka na Działdowskiej 6

Jesteśmy Przyjaciółmi Wolskiego Centrum Kultury – w kawiarni przy Działdowskiej kreatywnie spędzamy wspólny czas. Chcemy, aby każdy czuł się tu jak u siebie w domu.

We wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00 pomagamy uczniom w lekcjach – na Koleżeńskie Korki może przyjść każdy – ten, kto chce się podciągnąć z matmy czy angola, i ten, kto umie wyjaśnić, jak się wyciąga pierwiastki i co to jest imiesłów… Skorzystaj z pomocy naszych wolontariuszy, ale pamiętaj – Ty też możesz pomóc innym! Nasz cel to Działdowska na 5+!

Weekendy spędzamy rodzinnie – zaczynamy w piątek kreatywnymi warsztatami o godz. 16.00, które trwają aż do Dobranocki z teatrzykiem na żywo – zawsze o 18.00. W soboty przez cały dzień coś pichcimy, wypiekamy smakołyki i samodzielnie przygotowujemy dekoracje do naszej kawiarni. Warto pochwalić się oryginalnym przepisem i przynieść również drobny poczęstunek na zasadzie wzajemności  A po warsztatach kulinarnych czas na sztukę. Tutaj zawsze się coś dzieje – pokazy filmów, spektakle improwizowane i koncerty – nie ma nudy!

W niedzielę od rana celebrujemy Śniadanie z kulturą – wiadomo, że każdy  ma na nią ogromny apetyt! Wreszcie jest czas na relaks i zabawę – rysujemy, gramy w planszówki i piłkarzyki. Cały dzień serwujemy pyszne naleśniki z wspólnie przygotowanymi wcześniej konfiturami lub przyniesionymi przez Sąsiadów domowymi przetworami. My dla Was, a Wy dla nas – i od razu wszystko lepiej smakuje!

Wpadnijcie do Sąsiedzkiej choć raz, a na  pewno się u nas zadomowicie!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >