Kiedy:  Środy godz. 17:00
Cena:  40zł/miesiąc
Prowadząca: Agnieszka Saks
Zapisz się

 

Familijna galeria sztuki nowoczesnej – to kompletowanie osobistych dzieł według recepty Kandinsky’ego, Pollocka a nawet Malewicza. Żeby stać się posiadaczem dzieła sztuki, nie musisz mieć milionów na koncie. Wystarczy Twoje zaangażowanie.

Potrzebne materiały to zasobnik, w którym masz: flamastry, kredki, tusz, farby plakatowe lub akwarelowe, taśmę klejącą, cyrkiel. Przydadzą się suche i tłuste pastele, atrament i stalówka z obsadką albo pióro wieczne z czarnym atramentem i nożyczki .  inspiracja i kilka kartek cienkopis, farba i flamaster oraz taśma maskująca.

Zajęcia dedykowane dzieciom od 7 do 12 lat

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content