DobraMOC to cykl czterech słuchowisk kierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci, które ukażą sie cyklicznie w piątkowe wieczory października. Każde z nich to 15-20 minutowa opowieść okraszona bogatym pejzażem dźwiękowym, łączącym w sobie elementy field recordingu, brzmienia różnych instrumentów i efektów ich elektronicznych przetworzeń.

Projekt jest artystyczno-animacyjną odpowiedzią na pojawiającą się potrzebę wyciszenia, relaksu i odpoczynku od przytłoczenia spowodowanego przeniesieniem wielu sfer życia – pracy, kontaktów towarzyskich, rozwoju, edukacji i rozrywki – do świata obrazów wirtualnych.

Autorka Miłka Majczyno jest edukatorką, multiinstrumentalistką i animatorką kultury. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec prof. Anny Wódki-Janikowskiej oraz kulturoznawstwo ze specjalizacją Animacja Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach, pianinie i śpiewa. Współtworzy zespoły: OM, Córy Mary oraz GOPtrio, z którymi aktywnie koncertuje. Komponuje muzykę do spektakli oraz utwory, które wykorzystuje we własnej twórczości.

Projekt realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – “Kultura w sieci”.


Słuchaj na Spotify  Słuchaj na YouTube

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content