W czasie kwarantanny możemy stać się reporterami codzienności. . Większość z nas teraz pracuje zdalnie #homeoffice, a jednocześnie (nawet w tym samym czasie! ) wykonuje domowe obowiązki w postaci przygotowania posiłków, opieką nad dziećmi, wykonywaniem sportów na dywanie w salonie, nagrywaniem filmów “na żywo” itp. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji Archiwum Kwarantanny Społecznej.

Zasady są proste! Udostępnijcie w wydarzeniu opatrzone hashtagiem #archiwumkwarantanny lub prześlijcie nam na adres: otwartakolonia@wck-wola.pl zdjęcia z wykonywanych przez siebie aktywności. Liczymy też na Waszą kreatywność.

Gdy już wrócimy do normalności, skontaktujemy się z autorami wybranych prac i przygotujemy w Otwartej Kolonii archiwalną wystawę.

https://www.facebook.com/events/2653736431549872/

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język